Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI EKONOMI DAN PENGURUSAN
Universiti Putra Malaysia
Jumaat - 24 Februari 2017
  • FACEBOOK
  • TWEETER
  • SOSIAL MEDIA
  • GOOGLE
SEMUA STAF PENTADBIRAN
PEJABAT DEKAN    
 Annuar Annuar Md Nassir, Ph.D
Profesor, Dekan
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A / A125

telipon +603-8946 7600
faks +603-8946 6188
email annuar@upm.edu.my


 fy Norafidah Abu Hassan
Pembantu Setiausaha Pejabat

Pejabat Dekan

telipon +603-8946 7600
email ah_norafidah@upm.edu.my
  UNIT AKREDITASI
 Annuar Annuar Md Nassir, Ph.D
Profesor, Ketua Unit
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A / A125

telipon +603-8946 7600
faks +603-8946 6188
email annuar@upm.edu.my
  Kenny Teoh Guan Cheng, Ph.D
Pensyarah Kanan
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A / A103

telipon +603-8946 7687
 

email kent@upm.edu.my
  Ho Jo Ann, Ph.D
Profesor Madya
A311

telipon +603-8946 7681

email ann_hj@upm.edu.my
  Nur Ashikin Mohd Saat, Ph.D
Pensyarah Kanan
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A / A103

telipon +603-8946 7786

email shikinms@upm.edu.my
  Shivee Ranjanee a/p Kaliappan, Ph.D
Pensyarah Kanan
A212

telipon +603-8946 7741

email shivee@upm.edu.my
  Norhuda Abdul Rahim, Ph.D
Pensyarah Kanan
A318

telipon +603-8946 7696

email huda@upm.edu.my
 rosiha Rosiha Abdul Razak
Penolong Pendaftar Kanan
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A / A106

telipon +603-8946 6956

email rosiha@upm.edu.my
 hapizah Norhapizah Solihan
Pembantu Tadbir ( Perkeranian/ Operasi )
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A 

telipon +603-8946 7648

email pizah_solihan@upm.edu.my
  UNIT PEMBANGUNAN EKSEKUTIF DAN JARINGAN INDUSTRI (EDIL)
  Siti Rahayu Hussin
Pensyarah Kanan
Unit Pembangunan Eksekutif dan Jaringan Industri, Tingkat 1, Blok A / D102

telipon +603-8946 7705 / 7605
faks +603-8946 6188

email rahayu@upm.edu.my
 fariza Siti Noor Fariza Mohd Yusoff
Penolong Pendaftar
Unit Pembangunan Eksekutif dan Jaringan Industri, Tingkat 1, Blok A 

telipon +603-8946 7605 / 7794
faks +603-8946 6188
email fariza_my@upm.edu.my
  Rosmah Awang
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Pembangunan Eksekutif dan Jaringan Industri, Tingkat 1, Blok A 

telipon +603-8946 7605 / 7794

email rosmah_a@upm.edu.my
  PEJABAT TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK & PELAJAR)
  Bany Ariffin Amin Noordin, Ph.D
Profesor Madya / Timbalan Dekan (Akademik dan Pelajar )
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E / A203 

telipon +603-8946 7631 / 7735
faks +603-8946 6188
email bany@upm.edu.my
 
  Nor Afidah Shalihin
Setiausaha Pejabat
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7631
faks +603-8946 6188
email norafidah_shali@upm.edu.my
 salmawati Salmawati Abdul Malid
Penolong Pendaftar Kanan
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7603
email mawati@upm.edu.my
 nabilah Nabilah Ahmad Diniah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 6954
email nabilah_ahmad@upm.edu.my
 zura Noor Baizura Adnan
Pembantu Tadbir ( Perkeranian/Operasi )
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 6954
email noor_baizura@upm.edu.my
  Mohd Salleh Asali
Pembantu Tadbir ( Perkeranian/Operasi )
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7611
email salleh_asali@upm.edu.my
indra Mohamad Indra Shahril Zainal
Pembantu Tadbir ( Perkeranian/Operasi )
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7611
email m_indra@upm.edu.my
 othman Othman Ismail
Pembantu Operasi Kanan
Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7613/7611
email othman_is@upm.edu.my
UNIT PROGRAM EKSEKUTIF  
 amer Amer Hamzah Jantan, Ph.D
Pensyarah Kanan / Ketua Unit Program Eksekutif
Unit Eksekutif, Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7781 / 7779
faks +603-8946 6188
email amerhamzah@upm.edu.my
 zaidah Siti Zaidah Turmin, Ph.D
Pensyarah Kanan/ Penyelaras BACC
A211

telipon +603-8946 7743
email zaidah@upm.edu.my
wawa2 Noor Azwa Mohd Hanapiah
Penolong Pegawai Tadbir
Unit Eksekutif, Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946  7779
faks +603-8946 6188
email noorazwa_mh@upm.edu.my
Mohd Faizal Meslan
Pembantu Tadbir Kanan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 

telipon
 +603-8946 7889 / 7615 

email faizalm@upm.edu.my
 zahirah Nur Zahirah Zukifli
Penolong Akauntan
Unit Eksekutif, Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946  7779
faks +603-8946 6188

email nurzahirah@upm.edu.my
 sharina Sharina Shabuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Eksekutif, Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946  7779
email sharina_shab@upm.edu.my
atikah  Atikah Ab. Malek
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Eksekutif, Pejabat Timbalan Dekan ( Akademik dan Pelajar ), Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946  7779
email atikahmalek@upm.edu.my
    PEJABAT TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN & JARINGAN DAN INDUSTRI MASYARAKAT)
  Azmawani Abd Rahman
Profesor Madya/ Timbalan Dekan ( Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat )
Pejabat Timbalan Dekan ( Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat ),Tingkat Satu, Blok B / A331

telipon +603-8946 7733
faks +603-8946 7665
email azar@upm.edu.my
 hana1 Nurulhana Mat Junan
Setiausaha Pejabat
Pejabat Timbalan Dekan ( Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat ),Tingkat Satu, Blok B 

telipon +603-8946 7733
faks +603-8946 7665
email nurulhana@upm.edu.my
  Siti Khadijah Ahmad
Penolong Pendaftar
Pejabat Timbalan Dekan ( Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat ),Tingkat Satu, Blok B 

telipon +603-8946 6955
faks +603-8946 7665
email siti_khad@upm.edu.my
 naim Nurrul Naim Noordin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pejabat Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat , Tingkat 1, Blok B

telipon +603-8946 7610
email nurrulnaim@upm.edu.my
  Siti Azizah Yaacub
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pejabat Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat , Tingkat 1, Blok B

telipon +603-8946 7610
email siti_azizah@upm.edu.my

  Khairol Idham Abdul Khaiyom
Pembantu Tadbir ( Perkeranian /Operasi )
Pejabat Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat , Tingkat 1, Blok B

telipon +603-8946 7579
email k_idham@upm.edu.my
  Mohd Yunus Mt Desa
Pembantu Tadbir ( Perkeranian /Operasi )
Pejabat Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat , Tingkat 1, Blok B

telipon +603-8946 7579
email m_yunusdesa@upm.edu.my
 nordin Nordin Hussin
Pembantu Operasi
Pejabat Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat , Tingkat 1, Blok B

telipon +603-8946 7579
email nordinhs@upm.edu.my
PEJABAT TIMBALAN DEKAN ( PENGAJIAN SISWAZAH )
  Yuhanis Ab Aziz, Ph.D
Profesor Madya/ Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah )
Pejabat Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah ),Tingkat Bawah, Blok A

telipon +603-8946 7744 / 7874
faks
 +603-8948 6188
email yuhanis@upm.edu.my
 bella Norsiti Nabila Roslan
Setiausaha Pejabat
Pejabat Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah ),Tingkat Bawah, Blok A 

telipon +603-8946 7744
faks
 +603-8946 6188
email norsiti@upm.edu.my

 nadjla Nur Nadjla Ahmad Razei
Penolong Pendaftar
Pejabat Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah ),Tingkat Bawah, Blok A 

telipon +603-8946 7722
faks
 +603-8946 6188
email nurnadjla@upm.edu.my
yati  Norhayati Mohamed Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pejabat Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah ),Tingkat Bawah, Blok A

 
telipon +603-8946 7609
faks
 +603-8946 6188
email norhayatimy@upm.edu.my

 lukma Md. Lukma Nul Hakim Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Pejabat Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah ),Tingkat Bawah, Blok A 

telipon +603-8946 7609
faks
 +603-8946 6188
email lukma@upm.edu.my

  Hamid hj Adam
Pembantu Operasi
Pejabat Timbalan Dekan ( Pengajian Siswazah ),Tingkat Bawah, Blok A 

telipon +603-8946 7609
faks
 +603-8946 6188
email hamid@upm.edu.my
JABATAN EKONOMI  
Azman Hassan, Ph.D
Pensyarah Kanan / Ketua Jabatan
Jabatan Ekonomi, Tingkat 1, Blok E / A112 
telipon +603-8946 7621 / 7627
faks +603-8946 6188
email azmanhs@upm.edu.my
 
 rohaya Rohaya Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Ekonomi, Tingkat 1, Blok E 
 
telipon +603-8946 7621
faks +603-8946 6188
email rohayasalleh@upm.edu.my
 nazli Nazli Abbas
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Ekonomi, Tingkat 1, Blok E 
 
telipon +603-8946 7661
email nazli@upm.edu.my
  JABATAN PENGURUSAN DAN PEMASARAN
  Suhaimi Ab Rahman, Ph.D
Profesor Madya/ Ketua Jabatan
Jabatan Pengurusan dan Pemasaran, Tingkat 2, Blok E / A110 

telipon +603-8946 7674 / 7656
faks +603-8946 6188
email suhaimiabrahman@upm.edu.my
saedah Saedah Sudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Pengurusan dan Pemasaran, Tingkat 2, Blok E 
 
telipon +603-8946 7674
faks +603-8946 6188
email saedah@upm.edu.my
shafiq  Muhammad Syafiq Sabidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Pengurusan dan Pemasaran, Tingkat 2, Blok E 
 
telipon +603-8946 7674
email syafiqsabidin@upm.edu.my
  JABATAN PERAKAUNAN DAN KEWANGAN
  Amalina Abdullah, Ph.D
Pensyarah Kanan / Ketua Jabatan
Jabatan Perakaunan dan Kewangan, Tingkat Bawah, Blok E / E233
 
telipon +603-8946 7599 / 7702
faks +603-8946 6188
email amalina@upm.edu.my
 zalila Zalila Sudin @ Samsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Perakaunan dan Kewangan, Tingkat Bawah, Blok E 
 
telipon +603-8946 7599
faks +603-8946 6188
email zalilasd@upm.edu.my
 hanisah Nor Hanisah Shafie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Perakaunan dan Kewangan, Tingkat Bawah, Blok E 
 
telipon +603-8946 7637
email hanisah_shafie@upm.edu.my
  PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR  
  Mustaffa hj Dollah
Timbalan Pendaftar

Pejabat Timbalan Pendaftar, Tingkat Bawah, Blok E 
 
telipon +603-8946 7777
faks +603-8946 6188

email mustaffa@upm.edu.my
 
 hanizah Hanizah Iskandar
Setiausaha Pejabat

Pejabat Timbalan Pendaftar, Tingkat Bawah, Blok E 
 
telipon +603-8946 7777
faks
 +603-8946 6188

email hanizah@upm.edu.my
  PEJABAT JAMINAN KUALITI  
 rosiha Rosiha Abdul Razak
Penolong Pendaftar Kanan

Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A / A106

telipon +603-8946 6956

email rosiha@upm.edu.my
  Norhapizah Solihan
Pembantu Tadbir ( Perkeranian/ Operasi )
Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A 

telipon +603-8946 7648

email pizah_solihan@upm.edu.my
  PEJABAT PENGURUSAN DAN PEMBANGUNAN SUMBER MANUSIA  
 azizah Azizah Ujang
Pembantu Tadbir Kanan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 

telipon +603-8946 7614
faks +603-8946 6188
email azie_u@upm.edu.my
 rinie Syairinnie Abdul Ghapar
Pembantu Tadbir
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 
 
telipon +603-8946 7889
faks +603-8946 6188
email syairinnie@upm.edu.my
 ariff Nurul Ariff Mohd Noor
Pembantu Operasi
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 
 
telipon +603-8946 7889 /7615 
email nurulariff@upm.edu.my
Razman Abd Kadir
Pemandu Kenderaan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 

telipon +603-8946 7616 
email razmanak@upm.edu.my
  Mohd Razif Zailani
Pemandu Kenderaan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 


telipon +603-8946 7616 
email 
mz_razif@upm.edu.my
  PEJABAT PENGURUSAN KEWANGAN DAN PERKHIDMATAN
 masnita Masnita hj Shaari
Pembantu Tadbir Kanan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 

telipon +603-8946 7759
faks +603-8946 6188
email masnita@upm.edu.my
 samsuri Samsuri Md Suki
Pembantu Tadbir Kanan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 

telipon +603-8946 7697
faks +603-8946 6188
email samsuri@upm.edu.my
 ashidah Nor Ashidah Mohd Yusof
Pembantu Awam Kanan
Pejabat Am Dekan, Tingkat Bawah, Blok E 

telipon +603-8946 7614
email ashidah@upm.edu.my
  PEJABAT PENYELENGGARAAN DAN INFRASTRUKTUR
 firdauss Mohd Firdaus Abd Sakor
Penolong Jurutera
Pejabat Penyelenggaraan dan Infrastruktur, Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7574
faks +603-8946 6188 
email as_firdous@upm.edu.my
Munirra Khairudin
Penolong Jurutera
Pejabat Penyelenggaraan dan Infrastruktur, Tingkat Bawah, Blok E
 
telipon +603-8946 7574
faks +603-8946 6188 
email munirra@upm.edu.my
 perumal Perumal a/l Krishnaswamy
Pembantu Awam Kanan
Pejabat Penyelenggaraan dan Infrastruktur, Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7574 
email perumalk@upm.edu.my
  Mohamad Khairi Afandi Nasir
Pembantu Awam
Pejabat Penyelenggaraan dan Infrastruktur, Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7574 
email m_khairi@upm.edu.my
  ZON ICT 5
 aris Mohamad Aris Said
Pegawai Teknologi Maklumat (F44)
Zon ICT 5, Fakulti Perhutanan

telipon +603-8947 1905
email maris@upm.edu.my
 
Mohd Izham Kamaruddin
Juruteknik Komputer (F29)
Pejabat Am Dekan

telipon +603-8947 1905
email izham_k@upm.edu.my

 




Kemaskini Terakhir : Tue, 04 Oct 2016 (syairinnie)

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017