Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI EKONOMI DAN PENGURUSAN
Universiti Putra Malaysia
Jumaat - 24 Februari 2017
  • FACEBOOK
  • TWEETER
  • SOSIAL MEDIA
  • GOOGLE
PENGURUSAN DAN PEMASARAN
KETUA JABATAN
Suhaimi Ab Rahman, Ph.D
Profesor Madya, Ketua Jabatan
Jabatan Pengurusan dan Pemasaran, Tingkat 2, Blok E  / A112

telipon +603-8946 7673 / 7656
email suhaimiabrahman@upm.edu.my

Bidang : Business Law, Islamic Banking and Financial Law, Shariah and Halal Law
PROFESOR
Samsinar Md Sidin, Ph.D
Profesor
Dipinjamkan ke UNIRAZAK
telipon +603-8946 7717
email sms@upm.edu.my

Bidang : Marketing, Consumer Behaviour
PROFESOR MADYA
Alias Radam, Ph.D
Profesor Madya
A205 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7775
email alias@upm.edu.my

Bidang : Operation Research
Azmawani Abd Rahman, Ph.D
Profesor Madya / Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat
D106 , Tingkat 1, Blok D / Pejabat Timbalan Dekan Penyelidikan & Jaringan Industri dan Masyarakat

telipon +603-8946 7733
email azar@upm.edu.my

Bidang : Supply Chain, Operation and Technology Management
Ho Jo Ann, Ph.D
Profesor Madya
A311 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7681
email ann_hj@upm.edu.my

Bidang : Business Ethics, Corporate Social Responsibility
Khairil Wahidin Awang, Ph.D
Profesor Madya
D004 , Tingkat Bawah, Blok D

telipon +603-8946 7688
email khairil@upm.edu.my

Bidang : Tourism, Sustainable Tourism-eco/Nature, SME related Tourism Entities
  Ng Siew Imm, Ph. D
Profesor Madya
A310, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7573
email imm_ns@upm.edu.my

Bidang : International Business
Mohani Abdul, Hajah, Ph.D
Profesor Madya
A116 , Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 7645
email mohani@upm.edu.my

Bidang : Entrepreneurship
Noor Azman Ali, Ph.D
Profesor Madya
D107 , Tingkat 1, Blok D

telipon +603-8946 7724
email nazman@upm.edu.my

Bidang : Marketing, Management, Organisational Behaviour
Rozanah Abd Rahman, Ph.D
Profesor Madya / Penasihat Undang-undang UPM
A235 , Tingkat 2, Blok A / Pejabat Penasihat Undang-undang UPM

telipon +603-8946 7641 / 8947 2047
email rozanah@upm.edu.my

Bidang : Commercial Law
Sridar a/l Ramachandran, Ph.D
Profesor Madya
A312 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7639
email sridar@upm.edu.my

Bidang :
Suhaimi Ab Rahman, Ph.D
Profesor Madya, Ketua Jabatan
Jabatan Pengurusan dan Pemasaran, Tingkat 2, Blok E  / A112

telipon +603-8946 7673 / 7656
email suhaimiabrahman@upm.edu.my

Bidang : Business Law, Islamic Banking and Financial Law, Shariah and Halal Law
Yuhanis Ab. Aziz, Ph.D
Profesor Madya / Timbalan Dekan Pengajian Siswazah
D , Tingkat 2, Blok A / Pejabat Timbalan Dekan Pengajian Siswazah 

telipon +603-8946 7744 / 7874
email yuhanis@upm.edu.my

Bidang : Tourism and Hospitality Marketing, Services Marketing
PENSYARAH KANAN
Abdul Rashid Abdullah, Ph.D
Pensyarah Kanan
A117, Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 7736
email rashidabdullah@upm.edu.my

Bidang : Management, Human Resource Management, Technology Management, Tourism Management
Adilah Abd Razak, Ph.D
Pensyarah Kanan
D008, Tingkat Bawah, Blok D

telipon +603-8946 7871
email adilah@upm.edu.my

Bidang : Law
Amer Amer Hamzah Jantan, Ph.D
Pensyarah Kanan / Ketua Unit Program Eksekutif
Unit Eksekutif, Pejabat Timbalan Dekan Akademik dan Pelajar, Tingkat Bawah, Blok E

telipon +603-8946 7781 / 7779
email amerhamzah@upm.edu.my

Bidang : Organizational Behaviour, Management, Leadership, Human Resource Management, Lifelong Learning
 Anuar Anuar Shah Bali Mahomed, Ph.D
Pensyarah Kanan
E202, Tingkat 2, Blok E

telipon +603-8946 7643
email anuar@upm.edu.my

Bidang : Technology Adoption, Cultural Studies, Technology Management
Choo Wei Chong, Ph.D
Pensyarah Kanan
A308, Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 8918
email wcchoo@upm.edu.my

Bidang : Time Series Analysis and Forecasting
Dahlia Dahlia Zawawi, Ph.D
Pensyarah Kanan

A319, Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7729
email dahlia@upm.edu.my

Bidang : Values and Behaviour In Organization, Human Resource Management and Innovations in Learning
Hamimah Hassan, Puan
Pensyarah Kanan

A209, Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7704
email ranalis@upm.edu.my

Bidang : Tourism Development Planning, Tourism Management, Tourism Corporate Strategy
Haslinda Hashim, Ph. D
Pensyarah Kanan

E102, Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7890
email haslinda@upm.edu.my

Bidang : Marketing, Consumer Behaviour
Kenny Teoh Guan Cheng, Ph. D
Pensyarah Kanan

A103, Unit Akreditasi, Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 7687
email kent@upm.edu.my

Bidang : Marketing and Strategy
Lailawati Mohd Salleh, Ph. D
Pensyarah Kanan

D005, Tingkat Bawah , Blok D

telipon +603-8946 7773
email lailawati@upm.edu.my

Bidang : Human Resource Management, Leadership, Communication
Mass Hareeza Ali, Ph. D
Pensyarah Kanan

A111, Tingkat 1 , Blok A

telipon +603-8946 7689
email mass@upm.edu.my

Bidang : Business Communication, Service Management
Mazlan Mazlan hj Hassan, Ph. D
Pensyarah Kanan

E103, Tingkat 1 , Blok E

telipon +603-8946 7764
email mazlanhs@upm.edu.my

Bidang : Corporate Strategy an Supply Chain Logistic Management
Fuaad Mohd Fuaad Said, Ph. D
Pensyarah Kanan

A321, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7695
email fuaad@upm.edu.my

Bidang : Technology Management
Nawal Nawal Hanim Abdullah, PhD
Pensyarah Kanan

A227, Tingkat 2 , Blok A

telipon +603-8946 7685
email nawal@upm.edu.my

Bidang :
Noorazlin Noor Azlin Ismail, Ph. D
Pensyarah Kanan

A322, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7752
email azlin_is@upm.edu.my

Bidang : Small and Medium Enterprise / International Entrepreneurship ( Management )
 Norazlyn Norazlyn Kamal Basha, Ph.D
Pensyarah Kanan
A304, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7675
email norazlyn@upm.edu.my

Bidang :
Nor Siah Jaharuddin, Ph. D
Pensyarah Kanan

A204, Tingkat 2 , Blok A

telipon +603-8946 7691
email norsiah_upm@upm.edu.my

Bidang : Operation Management and Strategic Management
Raja Nerina Raja Yusof, Ph. D
Pensyarah Kanan

D112, Tingkat 1 , Blok D

telipon +603-8946 7663
email nerina@upm.edu.my

Bidang : International Business Management
Samsudin Yaacob, Ph. D
Pensyarah Kanan

A228, Tingkat 2 , Blok A

telipon +603-8946 7763
email s_din@upm.edu.my

Bidang : Human Resource Management, Industrial Relations
Shafie Sidek, Ph. D
Pensyarah Kanan

A309, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7790
email shafiesidek@upm.edu.my

Bidang : Technology Management and Strategy
Siti Rahayu Hussin, Ph. D
Pensyarah Kanan

D102, Tingkat 1 , Blok D

telipon +603-8946 7705 / 7605
email rahayu@upm.edu.my

Bidang : Strategic Management, Consumer Behaviour, Retailing
Wong Foong Yee, Puan
Pensyarah Kanan

E222, Tingkat 2 , Blok E

telipon +603-8946 7714
email fywong@upm.edu.my

Bidang : Consumer Behaviour, Marketing Strategy
Yee Choy Leong, Ph.D
Pensyarah Kanan

A315, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7731
email yee@upm.edu.my

Bidang : Operational Management
Zahira Mohd Ishan, Ph.D
Pensyarah Kanan / Timbalan Pengarah Bahagian Perlindungan Harta Intelek, PSP.

A113, Tingkat 1 , Blok A / Pejabat Timbalan Pengarah PSP

telipon +603-8946 7655 / +603-8947 1286
email mizahira@upm.edu.my

Bidang : Commercial Law, Corporate Law
Zuraina Dato' Mansor, Ph.D
Pensyarah Kanan
A108, Tingkat 1 , Blok A

telipon +603-8946 7672
email aina_m@upm.edu.my

Bidang : International Business, HUman Resource MAnagement, Organizational Learning
PENSYARAH
Ganesh Ganesh G. Thanasegaran, Encik
Pensyarah
A333, Tingkat 3 , Blok A

telipon +603-8946 7682
email ganesh@upm.edu.my

Bidang : Marketing Strategy & International Marketing
Kamarulzaman Ismail, Encik
Pensyarah
D109, Tingkat 1 , Blok D

telipon +603-8946 7634
email kamarul@upm.edu.my

Bidang : Marketing, Islamic Management, Quality Management
Manisah Manisah Othman, Puan
Pensyarah
A231, Tingkat 2 , Blok A

telipon +603-8946 7694
email manisah@upm.edu.my

Bidang : Operational Management
Neelamehan Neelamehan Manickiam, Encik
Pensyarah
E223, Tingkat 2 , Blok E

telipon +603-8946 7699
email mehan@upm.edu.my

Bidang : Human Resource Management, Organiztional Behaviour, Management & Leadership
Norazlina Kamarohim, Puan
Pensyarah
A214, Tingkat 2 , Blok A

telipon +603-8946 7676
email azlinakm@upm.edu.my

Bidang : Marketing
Saadiatul Ibrahim, Puan
Pensyarah
D110, Tingkat 1 , Blok D

telipon +603-8946 7662
email saida@upm.edu.my

Bidang : Corporate Strategy
PENSYARAH
Lee Shin Yiing, Cik ( Cuti Belajar)
Tutor
A109, Tingkat 1 , Blok A

telipon +603-8946 8921
email leeshin@upm.edu.my

Bidang : Marketing with Multimedia
Mimi Liana Abu, Puan
Tutor
A221, Tingkat 2 , Blok A

telipon +603-8946 7617
email mimiliana@upm.edu.my

Bidang : 
Kemaskini Terakhir : Wed, 15 Feb 2017 (syairinnie)
ArrowLihat Juga
Staf Pentadbiran Jabatan Pengurusan dan Pemasaran

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017