Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI EKONOMI DAN PENGURUSAN
Universiti Putra Malaysia
Jumaat - 24 Februari 2017
  • FACEBOOK
  • TWEETER
  • SOSIAL MEDIA
  • GOOGLE
PERAKAUNAN DAN KEWANGAN
Ketua Jabatan
Amalina Abdullah, Ph.D
Pensyarah Kanan, Ketua Jabatan
E233 , Jabatan Perakaunan dan Kewangan

telipon +603-8946 7599 / 7702
email amalina@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Management Accounting, Financial Management
Profesor
Annuar Md Nassir, Ph.D
Profesor, Ketua Unit Akreditasi
A126 , Jabatan Perakaunan dan Kewangan

telipon +603-8946 6977 / 7648
email annuar@upm.edu.my

Bidang : Finance, Investment Analysis
Mohd Azhar Karim, Ph.D
Profesor
A017

telipon +603-8946 7721
email akmazhar@upm.edu.my

Bidang :Finance, International Trade
Profesor Madya
Bany Ariffin Amin Noordin, Ph.D
Profesor Madya / Timbalan Dekan (Akademik dan Pelajar)
Pejabat Timbalan Dekan Akademik dan Pelajar, Tingkat Bawah, Blok E / A203

telipon +603-8946 7631 / 7735
email bany@upm.edu.my

Bidang : Finance
Cheng Fan Fah, Ph.D
Profesor Madya
E131 , Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7706
email chengfanfah@upm.edu.my

Bidang : Finance
Nor Aziah Abu Kasim, Ph.D
Profesor Madya 
A219 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7748
email noraziah@upm.edu.my

Bidang : Management Accounting
ong Ong Tze San, Ph.D ( Cuti Sabatikal )
Profesor Madya 
A332 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7571
email tzesan@upm.edu.my

Bidang : Management Accounting
Fauziah Mahat, Ph.D
Profesor Madya 
D103 , Tingkat 1, Blok D

telipon +603-8946 7749
email f_mahat@upm.edu.my

Bidang : Finance, Insurance
Pensyarah Kanan
Ahmad Fahmi Sheikh Hassan, Ph.D
Pensyarah Kanan 
E225 , Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7270
email ahmadfahmi@upm.edu.my

Bidang : Islamic Banking, Corporate Governance, Financial Accounting
Amalina Abdullah, Ph.D
Pensyarah Kanan 
Jabatan Perakaunan dan Kewangan, Tingkat Bawah, Blok A / E233

telipon +603-8946 7599 / 7702
email amalina@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Management Accounting, Financial Management
Aslam Izah Selamat, Ph.D
Pensyarah Kanan 
A012 , Tingkat Bawah, Blok A

telipon +603-8946 7249
email aslamizah@upm.edu.my

Bidang : Finance
Azhar Mohd Nasir, Ph.D
Pensyarah Kanan 
E222 , Tingkat 2, Blok E

telipon +603-8946 7598
email azharmn@upm.edu.my

Bidang : Taxation
Badriyah Minai, Puan
Pensyarah Kanan 
E122 , Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7734
email badriyah@upm.edu.my

Bidang : Management Accounting
Fakarudin Kamarudin, PhD
Pensyarah Kanan 
A222 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7427
email fakarudin@upm.edu.my

Bidang : Finance
Hairul Suhaimi Nahar, PhD
Pensyarah Kanan 
A202 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7629
email hairulsuhaimi@upm.edu.my

Bidang : Financial Reporting
Hasri Mustafa, PhD
Pensyarah Kanan 
E205 , Tingkat 2, Blok E

telipon +603-8946 7640
email hasyie@upm.edu.my

Bidang : Accounting Information System
Jalila Johari, PhD
Pensyarah Kanan 
A126 , Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 6921
email jjohari@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Management Accounting
Junaina Muhammad, PhD
Pensyarah Kanan 
E105 , Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7745
email junaina@upm.edu.my

Bidang : Finance, Banking
Lau Yeng Wai, PhD
Pensyarah Kanan 
D007 , Tingkat Bawah, Blok D

telipon +603-8946 7873
email wai_ly@upm.edu.my

Bidang : Management Accounting, Accounting Information System, Information Technology

Mazlina Mustapha, Ph.D
Pensyarah Kanan 
A213 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7636
email mazlina@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Audit
Mohamed Hisham Dato Haji Yahya, PhD, DBA
Pensyarah Kanan 
A229 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7758
email mohdhisham@upm.edu.my

Bidang :

Nazrul Hisyam Ab Razak, PhD
Pensyarah Kanan
A302 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8947 1634
email nazrul@upm.edu.my

Bidang : Finance
Norhuda Abdul Rahim, PhD
Pensyarah Kanan
A230 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7739
email huda@upm.edu.my
Bidang : Finance
Nur Ashikin Mohd Saat, PhD
Pensyarah Kanan
A210 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7786
email shikinms@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting
Ridzwana Mohd Said, PhD
Pensyarah Kanan
A233 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7747
email ridzwana@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting
Rosmila Senik, PhD
Pensyarah Kanan
A234 , Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7762
email rosmilasenik@upm.edu.my

Bidang : Management Accounting, Accounting Information System,Financial Accounting
Sabarina Mohammed Shah, PhD
Pensyarah Kanan
D104, Tingkat 1, Blok D

telipon +603-8946 7756
email sabarina@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Audit and Governance
Siti Zaidah Turmin, PhD
Pensyarah Kanan
A211, Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7743
email zaidah@upm.edu.my

Bidang : Accounting

Soh Wei Ni, PhD
Pensyarah Kanan
A324, Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7785
email sohweini@upm.edu.my

Bidang : Finance, Finance Accounting

Yusniyati Yusri, PhD

Pensyarah Kanan
A217, Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7708
email atieyy@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Management Accounting, Corporate Reporting and Taxation

Zaidi Mat Daud, PhD

Pensyarah Kanan
A218, Tingkat 2, Blok A

telipon +603-8946 7718
email mrzaidi@upm.edu.my

Bidang : Public Sector Accounting
Zariyawati Mohd Ashhari, PhD
Pensyarah Kanan
A314 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7710
email zariyawati@upm.edu.my

Bidang : Banking, Finance
Pensyarah
Asna Atqa Abdullah, PhD
Pensyarah  
D009 , Tingkat Bawah, Blok D

telipon +603-8946 7872
email asnaatqa@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting
Fauziah Abdul Rahman, Puan
Pensyarah 
A323 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7670
email asafar@upm.edu.my

Bidang : Accounting, Finance

Haslinah Muhamad, Puan
Pensyarah
A118 , Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 7740
email hasm@upm.edu.my

Bidang : Accounting Education, Financial Accounting, Management Accounting, Accounting for Public Sector
Mohammad Noor Hisham Osman, Encik
Pensyarah 
E206 , Tingkat 2, Blok E

telipon +603-8946 7746
email mhisham@upm.edu.my

Bidang :
Nor' Aishah Mohd Syawal, Puan
Pensyarah
A313 , Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7657
email noraishah@upm.edu.my

Bidang : Accounting, Finance
Salmah Muhamed, Puan
Pensyarah 
E124 , Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7761
email salmah_m@upm.edu.my

Bidang : Taxation, Financial Accounting
Siti Manisah Ngalim, Puan
Pensyarah
A330, Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7032
email siti@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting
Maswati Abd Talib, Puan
Pensyarah
E226, Tingkat 2, Blok E

telipon +603-8946 7725
email maswati@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting
Tutor
Nurnadia Haisyah Hassan, Puan
Tutor 
A125, Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 7029
email nurnadia@upm.edu.my

Bidang : International Finance
Saidatunur Fauzi Saidin, Encik
Tutor
D111, Tingkat 1, Blok D

telipon +603-8946 7016
email saidatunur@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Corporate Governance
Zulnurhaini Zolkaply, Puan
Tutor
E126, Tingkat 1, Blok E

telipon +603-8946 7709
email zulnurhaini@upm.edu.my

Bidang : Accounting, Finance
Normaziah Mohd Nor, Puan ( Cuti Belajar)
Tutor
A224, Tingkat 1, Blok A

telipon +603-8946 7618
email mazziah@upm.edu.my

Bidang :
Nurul Adillah Yusof, Puan
Tutor
A325, Tingkat 3, Blok A

telipon +603-8946 7251
email nuruladillah@upm.edu.my

Bidang : Financial Accounting, Investment
Saira Kharuddin, Puan ( Cuti Belajar)
Tutor
A226, Tingkat 2, Blok A
telipon +603-8946 7709
email zulnurhaini@upm.edu.my

Bidang : Accounting, Finance
Kemaskini Terakhir : Tue, 14 Feb 2017 (syairinnie)
ArrowLihat Juga
Staf Pentadbiran Jabatan Perakaunan dan Kewangan

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017